Хто вже з нами

Baker Tilly

Baker Tilly надає послуги в сфері аудиту, бізнес -консультування, незалежної оцінки, сталого розвитку, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International, що входить до ТОП-10 світових мереж бухгалтерських та консалтингових компаній.
Компанія на українському ринку з 1999 року і наразі має 4 офіси з понад 300 співробітниками. Глобально мережа представлена на 148 територіях та налічує близько 37 тис.співробітників.

Сайт: bakertilly.ua

Kомпанія входить до найбільших аудиторських та консалтингових компаній України, має великий досвід надання послуг впевненості, що включає в себе: аудит фінансової звітності, в тому числі й проєкти, що пов’язані із виходом компанії на міжнародні фінансові ринки; проєкти зі злиття та поглинання; консолідації та трансформації фінансової звітності у міжнародні та американські стандарти обліку; роботи з міжнародними фінансовими установами.
Baker Tilly зареєстрована в PCAOB (Publiс Company Accounting Oversight Board) – некомерційна організація, метою якої є спостереження за звітністю відкритих акціонерних компаній.
Як незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly , ми маємо можливість пропонувати нашим клієнтам послуги у всіх країнах світу.

Укренерго

Національна енергетична компанія «Укренерго» – приватне акціонерне товариство зі 100% акцій у власності держави, що належить до сфери управління Міністерства фінансів України. Укренерго – оператор системи передачі України з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС), передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до розподільчих мереж, а також адміністратора комерційного обліку та адміністратора розрахунків на ринку електричної енергії України.

Сайт: Головна сторінка

Укренерго розширює коло міжнародного співробітництва для інтеграції найкращого світового досвіду під час технологічного оновлення, а також інституційної і корпоративної реформ в компанії. У 2018 р. створено незалежну наглядову раду та повноцінний комплаєнс-офіс.
У 2019 р. компанія була корпоратизована та перейшла до сфери управління Міністерства фінансів України.
Впроваджена інтегрована система управління НЕК “Укренерго” відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018. У 2021 році cистема управління інформаційною безпекою Укренерго було сертифікована за міжнародним стандартом ISO/IEC 27001:2013.

ТОВ «Екна Україна»

«Екна Україна» – молода та прогресивна українська компанія, що спеціалізується на медичному обладнанні у багатьох сегментах медичного ринку. Основними напрямками реалізації є візуалізаційне обладнання для потреб медицини, обладнання для інтенсивної терапії та засоби боротьби з коронавірусом.

Сайт: http://ekna.com.ua/about/

“Екна Україна” – це:
Географічне охоплення всієї території України по роботі з медичними установами;
Контракти з більш ніж 500 клінічними лікарнями, центрами первинної медичної допомоги, відділами охорони здоров’я України та приватними клініками;
Активна робота з приватним сектором;
Близько 50% тендерів виграно на публічній платформі ProZorro;
Лідери продажів експрес-тестів COVID-19 в Україні за результатами карантинного періоду.

AV Group

AV Group — інтегратор бізнесу, який розвиває компанії за принципами соціальної, екологічної та управлінської стійкості.
Відкриваємо нові інвестиційні можливості та посилюємо капіталізацію компанії за допомогою внутрішніх ресурсів.

Сайт: http://avgroup.pro/

Наша місія — формування цінності компаній шляхом впровадження в наявні бізнес-моделі екологічної, соціальної та управлінської стійкості (ESG) для довгострокового зростання інвестиційної привабливості, капіталізації і розвитку.
Підхід та методологія діяльності компанії базується на Стандартах діяльності Міжнародної Фінансової Корпорації та Світового Банку щодо екологічної та соціальної стабільності (IFC PS), Екологічній та соціальній політиці Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Керівних принципах Організації Об’єднаних Націй з бізнесу та прав людини (UNGP), Цілей сталого розвитку ООН та Директив ЄС, найкращих доступних методиках та практиках.

Good Valley

«Goodvalley» є міжнародною організацією з офісами в Данії, Польщі, Росії та Україні. Ми пишаємося культурою компанії, яку нам вдалося розвинути значною мірою завдяки спільній меті – здійснювати ефективне, екологічно безпечне виробництво продукції заради кращого майбутнього. Ми прагнемо розвивати екологічно безпечне виробництво продуктів харчування заради кращого майбутнього. На сьогодні політика компанії «Goodvalley» полягає в забезпеченні якості продукції та турботи про довкілля «з поля до столу», а також у сталому задоволенні потреб населення світу, яке зростає.

Сайт: Home

Заради сталого майбутнього
Мета – стати повністю нейтральним у викидах CO2, екологічно безпечним виробником – виділяє «Goodvalley» серед інших. Щоб обмежити свій вплив на екологію, Good Valley притримується та впроваджує унікальне, екостале аграрне виробництво.
Робота компанії «Goodvalley» заради кращого майбутнього зосереджена на подальшому розвитку та поширенні унікальної моделі відповідального виробництва продуктів харчування. Ключовим елементом цієї стратегії є генерування тепло- та електроенергії на біогазових заводах.
«Goodvalley» також співпрацюєз установами та організаціями, які залучені у виробництво відновлювальної енергії, із науковими та дослідницькими центрами в польських та данських університетах з метою пропагування та розвитку джерел «зеленої» енергії; контролює рівень шуму, викиду газів та пилу на виробничих одиницях, а також слідкує за відходами, отриманими в процесі виробництва.

“Апостроф”

“Апостроф” орієнтований на підготовку інформаційних та аналітичних матеріалів, висвітлення актуальних подій в політиці, економіці, суспільстві і культурі, публікує інтерв’ю, готує огляди преси, а також бере активну участь в комунікації з читачами.

Сайт: Новини Україн – Апостроф

Редакційна політика “Апостроф” базується на принципах неупередженості, точності та достовірності, оперативності, об’єктивності та збалансованості подачі інформації. Також “Апостроф” дотримується етичних стандартів журналістики, матеріали, розміщені на нашому сайті, не повинні пропагувати насильство, жорстокість, розпалювати расову, національну та релігійну ворожнечу.
“Апостроф” виступає за загальні цінності гуманізму, мир, демократію, соціальний прогрес і права людини.
Проект реалізується за безпосередньої участі і з використанням ресурсів Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) – одного з провідних аналітичних центрів України, ідея “Апострофа” полягає в синергії потенціалу журналістів і аналітиків.

Kultur Active

Kultur Active засновано в 2002 році в Дрездені для пропаганди культури в районі Аусере Нойштадт.
Kultur Aktiv пропагує мистецтво та культуру, освіту та виховання та міжнародне взаєморозуміння. Під “Kultur Aktiv” ми розуміємо принцип активної допомоги у формуванні мистецтва та культури. Тому наша асоціація свідомо дотримується характеру відкритої платформи, щоб запропонувати відданим та активним громадянам інфраструктуру та ноу-хау для реалізації власних ідей у ​​культурному та місцевому середовищі.

Cайт: Kultur Aktiv e.V.

Kultur Active є партнером проекту Асоціації – Першої міжнародної програми сталого розвитку для сектору культурних та креативних індустрій Sustainable CreaCamp (Німеччина – Україна)
Проєкт Sustainable CreaCamp — це перший в Європі освітній проєкт, основна мета якого підвищити рівень обізнаності у сфері сталого розвитку представників культурних та креативних індустрій України та Німеччини
задля досягнення Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року та розширення можливостей сектору в майбутньому.
За підтримки: Український культурний фонд

НаУКМА

НаУКМА є державним вищим навчальним закладом, має статус національного, провадить свою діяльність відповідно до Конституції України, законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів України, Статуту НаУКМА.

Сайт: Визначено стипендіаток Асоціації випускників НаУКМА

Місія і візія НаУКМА

МІСІЯ
Національний університет «Києво-Могилянська академія» є класичним університетом, що створює, зберігає та поширює знання у природничій, суспільній, гуманітарній і технічній наукових сферах. Могилянка – це спільнота, яка формує високоосвічену, національно свідому, чесну, небайдужу, творчу особистість, здатну незалежно мислити і відповідально діяти згідно з принципами добра та справедливості, для розвитку відкритого і демократичного суспільства.

ВІЗІЯ
НаУКМА є лідером в інноваціях й активно впливає на майбутнє українського суспільства і держави. У НаУКМА органічно поєднуються наукова діяльність, освітній процес і набуття практичних навичок найвищої якості. НаУКМА є престижним, визнаним міжнародною академічною спільнотою, дослідницьким університетом.

Agrohub

Agrohub — це центр просунутої агро аналітики, в якому працює команда фахівців з обробки даних, галузевих експертів і консультантів з управління, що мають досвід застосування великих даних для вирішення завдань агробізнесу.
Agrohub створює спільноту фермерів, які стоять на передовій новітніх технологій, і забезпечує обмін досвіду між ними. Ми надаємо якісну аналітику і допомагаємо агровиробникам збільшити дохід, знизити витрати та ризики, стати більш прибутковими.

Сайт: https://agrohub.ua/

Діяльність:
Агробенчмаркінг
Агрохаб допомагає фермерам збільшити прибуток.Порівняльне дослідження Agrohub дає глибокий аналіз, що базується на фактах та практичному досвіді, для поліпшення продуктивності. Щорічний бенчмаркінг — це додатковий інструмент управління, що дозволяє об’єктивно оцінити вашу ефективність в порівнянні з колегами та визначити можливості для удосконалення.
Агроконсалтинг
CутьAgroDueDil. Due Diligence — процедура детальної незалежної перевірки об’єкту інвестування, що дозволяє максимально оцінити наявні ризики правового та фінансового характеру.
Зазвичай передує купівлі бізнесу, злиттю, підписанню контракту чи співробітництва.

Georgian Farmers’ Association

Нашою місією є поліпшення якості життя грузинських фермерів за допомогою їх об’єднання, просування їх інтересів і всебічного сприяння в зміцненні сільськогосподарського сектора Грузії.
Основні напрямки діяльності АФГ (Асоціація Фермерів Грузії; англ: GFA) – це діяльність по захисту інтересів фермерів, нарощування потенціалу членів асоціації і нетворкінг.

Сайт: https://gfa.org.ge/ru/

Діяльність по захисту інтересів фермерів:

 • Виявлення проблем з подальшим зверненням до відповідних органів
 • Рекомендаціі і взаємодія
 • Захист інтересів фермерів

Нарощування потенціалу:

 • Професійна освіта
 • Консультаціі
 • Розширення прав і можливостей фермерів шляхом залучення їх в різні заходи
 • Мастер-класи та тренінги
 • Дослідження

Нетворкінг:

 • Збір та поширення інформації
 • Сприяння у встановленні партнерських контактів
 • Доступ до ринку

M!nd

M!nd – незалежний журналістський бізнес-портал.
Головні цінності, які сповідує M!nd – це довіра та лояльність читацької аудиторії. Отже всі наші зусилля будуть зосереджені виключно на створенні якісного продукту.

Cайт: Mind.ua

M!nd відстоює інтереси української економіки та ліберальні цінності.
Ми вважаємо, що будь-які реформи мають бути спрямовані на досягнення економічного зростання.
Ми вважаємо, що головне завдання держави – сприяти залученню інвестиції, захищати право приватної власності та допомога бізнесу.
Ми – за журналістику знань. Ми прагнемо розповідати, ділитись знаннями та аналізувати.
Ми вбачаємо нашу місію у тому, щоб бути корисними для читачів. Ми орієнтуємось на тих з них, хто прагне не лише отримувати якісну інформацію, але і, аналізуючи її, дошукуватися істинних причин того, що відбувається.
M!nd рефлексує на всі важливі події в країні – бізнес, економічні, культурні та соціальні.

ТОВ «ІНКОС ЛАЙН»

ТОВ «ІНКОС ЛАЙН» – колектив однодумців, група підприємств з офісами та представництвами уКиєві(Україна), Веймар (Німеччина), Вілмінгтон (США). Ми – міжнародна організація-імпортер та виробник
обладнання, комплектуючих для потреб промислових підприємств України.

Сайт: Інкос Лайн – Головна

««Розвиток IT освіти» обирає найкращі світові практики розвитку робототехніки, штучного інтелекту та інтернету речей як орієнтир. Проведення досліджень (R&D) на базі РОБОТОДРОМу ФІОТ – перспективна можливість для нашої держави підтримувати розвиток науки та новітніх розробок у країні.
Мета – сталий розвиток IT-освіти в Україні через створення накращих умов, комунікацію з міжнародної спільнотою, кооперацію теорії та практики.
Цілі – нова IT-екосистема, комунікація бізнесу, освіти та науки, інклюзія освіти, співпраця з університетами світу
Проєкти:
Освітній ХАБ ФІОТ КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інтелектуальний Роботодром
Смарт-парк біля ХАБу ФІОТ КПІ

ГО “Розвиток ІТ освіти”

Громадську Організацію «Розвиток IT освіти» створено у квітні 2021 року для розбудови технологічної інфраструктури та нетворкінгу в Україні задля зменшення відтоку студентів за кордон та зміцнення навчальної та наукової бази у сфері IT. Разом із командою Факультету інформатики та обчислювальної техніки Національного технічного університету України “КПІ ім.Ігоря Сікорського”, ГО «Розвиток IT освіти» працює над створенням трьох масштабних проєктів – ХАБу, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОБОТОДРОМу, що будуть розташовані поруч та поєднані смарт – ПАРКом.
Посилання

«Розвиток IT освіти» обирає найкращі світові практики розвитку робототехніки, штучного інтелекту та інтернету речей як орієнтир. Проведення досліджень (R&D) на базі РОБОТОДРОМу ФІОТ – перспективна можливість для нашої держави підтримувати розвиток науки та новітніх розробок у країні.
Мета – сталий розвиток IT-освіти в Україні через створення накращих умов, комунікацію з міжнародної спільнотою, кооперацію теорії та практики.
Цілі – нова IT-екосистема, комунікація бізнесу, освіти та науки, інклюзія освіти, співпраця з університетами світу
Проєкти:
Освітній ХАБ ФІОТ КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інтелектуальний Роботодром
Смарт-парк біля ХАБу ФІОТ КПІ

Хочете розширити сталі можливості своєї організації? А може підтримати наші проєкти або ідеї? Чи просто познайомитися?

Залишіть заявку — і чекайте дзвінка!