Укренерго стали партнерами Асоціації експертів зі сталого розвитку

Асоціація та Укренерго домовилися про встановлення партнерських відносин і розвиток довгострокового, ефективного та взаємовигідного співробітництва спрямованого на удосконалення діяльності організацій, забезпечення сталого розвитку, досягнення Глобальних цілей ООН та формування культури свідомого бізнесу в Україні. Укренерго – одна з перших в Україні державних компаній, яка успішно інтегрувала у свою діяльність сталість і сприяє досягненню Цілей сталого розвитку ООН.

Партнерство передбачає співпрацю в освітньому, експертному та міжнародному напрямках. Експерти компанії стали членами ASDE і вже почали долучатися до поточних проектів організації.

Зокрема, представники Укренерго ділитимуться своїм кейс-стаді на першому міжнародному освітньому форумі сталості (ISF) та стануть одними із співавторів першого в Україні посібника зі сталості.

«Досвід Укренерго у забезпеченні сталості своєї діяльності, без перебільшень, унікальний для всіх країн Східної Європи та Центральної Азії, – каже Аліна Соколенко, Голова правління ASDE. – У нашому суспільстві побутує думка про неспроможність державних установ та організацій адаптуватися до змін і впровадження інноваційних рішень. Команда Укренерго доводить протилежне і задає приклад іншим. Ми вже напрацювали план діяльності і переконані, що результати не змусять себе чекати».

«Меморандум про співпрацю є гарним прикладом досягнення 17 Глобальної цілі ООН «Партнерство заради сталого розвитку. Це додаткова можливість об’єднатися з експертним середовищем зі сталого розвитку, щоб разом реалізовувати ще більше корисних проектів для суспільства, довкілля і держави», – додає Оксана Чікало, начальниця відділу корпоративної соціальної відповідальності Укренерго.

Join us

Please, fill the form below and we'll get in touch with you.

    MembershipPartnership

    Top