Отримали грант на реалізацію проекту

У липні Асоціація експертів зі сталого розвитку отримала грантову підтримку від державного інвестора культурних та креативних індустрій Українського культурного фонду на реалізацію освітнього проекту Sustainable CreaCamp.

Партнерами проекту стала Асоціація культурних та креативних індустрій Німеччини Kultur Activ. 

“Сталий розвиток  – це міжсекторальне завдання, яке набуває все більшого значення. Багато (соціо)культурних організацій лише розпочинають свідомо підходити до цього питання. Наш українсько-німецький проєкт може стати натхненним початком до цього”,  –  каже Саймон Вульф, координатор проєкту CreaCamp в Німеччині.

Проект передбачає розробку програми сталості для представників культурних та креативних індустрій та триденного онлайн-кемпу для навчання, нетворкінгу та формування культурних мостів від Україної та Німеччиною.

“Ми хочемо, щоб культурні індустрії розглядали сталий розвиток як інструмент інновацій та ідей, а не черговий тренд або нудне зобов’язання. Ти гнучкий, коли сталий! Контент події у цьому запевнить”, – додає Христина Біляковська, координаторка проєкту CreaCamp в Україні.

Стежте за новинами та соціальними мережами ASDE! Повна програма та умови участі незабаром.  Open call запланований на 30 серпня.

Join us

Please, fill the form below and we'll get in touch with you.

    MembershipPartnership

    Top