Голова Асоціації експертів зі сталого розвитку взяла участь у КМЕФ

7 жовтня 2021 року відбувся перший день Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ) – одного із найбільших у Східній Європі міжнародних форумів, який об’єднує представників бізнесу, влади та суспільства для обговорення ключових економічних питань та глобальних трендів. Голова Асоціації експертів зі сталого розвитку Аліна Соколенко модерувала панель “Глобальна кліматична політика. До чого готуватися бізнесу?”.

Кліматичні зміни створюють нові жорсткі реалії не тільки у вигляді несприятливих погодних умов. Нова кліматична політика ключових глобальних гравців вже зараз перекроює цілі індустрії, бізнес-моделі та міждержавні відносини.

Як країна з відкритою, експортно-орієнтованою економікою та обмеженими фінансовими ресурсами, Україна стоїть перед складним завданнями: реалізовувати власну кліматичну політику, балансуючи між міжнародними зобов’язаннями та економічними можливостями; впроваджувати ефективне законодавство сталого економічного розвитку; реагувати на кліматичні ініціативи міжнародних партнерів, зберігаючи при цьому доступ до ключових ринків та міжнародного фінансування.
Якими є пріоритети міжнародної кліматичної політики та як вона впливатиме на бізнес в Україні та у світі?
Про це дискутували спікери панелі:
Ернст Ульріх фон Вайцзеккер, Почесний президент Римського клубу, екс-співголова Міждержавної групи Програми ООН з навколишнього середовища.
Донатус Кауфманн, Старший партнер компанії Berlin Global Advisors.
Денис Морозов, Перший заступник Генерального директора ІНТЕРПАЙП.
Кирило Криволап, Керівник Центру економічного відновлення, радник прем’єр-міністра України.
Дмитро Cахарук, Виконавчий директор ДТЕК.
Олександр Домбровський, Заступник Голови правління МХП, Президент «МХП Еко Енерджи», Голова правління «зеленої» платформи Global 100% RE Ukraine

“Нові правила введення бізнесу у відповідності до світової кліматичної політики стимулюють розвитку нових технологій у різних галузях економіки. Саме диджіталітація та глобалізація – найвпливовіші тренди сьогодення в світовій економіці.
Провідні компанії вже сьогодні поставили за мету в найближче десятиліття досягнути карбонової нейтральності, проте важлива підтримка держави. Лише спільно приклавши зусилля як з боку бізнесу, так і держави дозволить витримати баланс стійкості у нинішньому контексті країни і тримати курс на евроінтеграцію” – зазначила Аліна Соколенко, Голова Асоціації експертів зі сталого розвитку.

Join us

Please, fill the form below and we'll get in touch with you.

    MembershipPartnership

    Top