ASDE підписала меморандум про співпрацю з Могилянкою

Днями НаУКМА та Асоціація домовились про співпрацю у реалізації наукових, освітніх та інноваційних проектів у сфері сталого розвитку.

«Могилянка завжди позиціонувала себе, як інноваційний та креативний навчальний заклад. Чимало створених могилянцями бізнес-моделей, комерціалізовані та успішно працюють на ринку, створюючи додану вартість в інтелектуальній площині, – зазначила в.о. президента НаУКМА Тетяна Ярошенко. – Приємно усвідомлювати, що у сфері сталого розвитку ми маємо значні напрацювання, що дозволять задовольнити суспільний запит на якісну експертизу та крос-секторальну підготовку менеджерів».

Серед напрямів співпраці партнери визначили здійснення науково-практичних досліджень в інтересах сталого розвитку України; напрацювання перспективних економічних моделей, формування політик, стратегій, впровадження перспективних інноваційних освітніх проектів та проведення спільних заходів в Києві та регіонах.

Сталий розвиток громад та територій давно вже є світовим трендом, однак в Україні ця сфера відстає через застарілість управлінських підходів та брак кадрів, які мають опанувати не тільки тонкощі бюджетних розподілів, але набути системних знань та компетенцій у різних сферах економіки, фінансів, маркетингу, публічного управління, екології та енергетики кінцевого споживання.

«Минулий рік повністю змінив парадигму цінностей. Те, що раніше лише планувалось впроваджувати в далекому майбутньому, потрібно робити вже і зараз, – пояснює Аліна Соколенко, Голова правління Асоціації експертів зі сталого розвитку, випускниця НаУКМА. – Підходи сталості та сталого розвитку в Україні мають бути інтегровані в процеси формування політик та прийняття управлінських рішень, тому сфера потребує якісної експертизи та збалансованої системи підготовки кадрів. Наша Асоціація здатна забезпечити дієву участь кращих міжнародних експертів у цьому процесі».

Між тим, співпраця Могилянки з ASDE розпочнеться з участі Асоціації у Могилянському Відкритому Хакатоні https://kma-hackathon.com 10 квітня цього року, а реєстрація на Хакатон триває до до 25 березня.

Експерти ASDE візьмуть участь в роботі журі та підтримають переможців Хакатону адресними стипендіями.

Приєднатися

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

    ЧленствоПартнерство

    Top