Яскраві ідеї майбутніх лідерів

Нещодавно Асоціація стала партнером Могилянського Відкритого Хакатону, ідея якого полягає у розвитку інноваційної екосистеми в Україні. Місія заходу – виявлення обдарованої молоді та сприяння розвитку її підприємницького потенціалу у сфері сталого розвитку.

Українське суспільство надзвичайно потребує нових ідей та зрушень для забезпечення економічного зростання, інноваційного та культурного розвитку держави. Могилянський Відкритий Хакатон – чудова база для розробки й впровадження проектів на благо країни.

Важлива роль надається розкриттю необхідності сталого розвитку. Ця сфера нині в Україні потребує висококваліфікованих, компетентних, зацікавлених у збереженні благополуччя в майбутньому фахівців. Хакатон – місце зустрічі та відправна точка для інноваційного майбутнього держави.

Серед членів журі могилянського хакатону — Аліна Соколенко, міжнародна експертка зі сталого розвитку та відповідального інвестування, Голова правління Асоціації експертів зі сталого розвитку та директорка консалтингової компанії AVGroup.

Аліна — двічі випускниця Могилянки, тож не раз переконалася, як середовище університету сприяє формуванню самоідентичності, допомагає побачити свою BIG IDEA і знайти відповіді на неочевидні запитання, вийти за рамки власного мислення.

Експертка одна із перших в Україні почала говорити про необхідність сталого розвитку та переосмислення бізнес-процесів на користь гармонійного майбутнього.

Тож при оцінці проєктів особливо звертатиме увагу на сталість проєктів, вимірювання їхнього впливу на навколишнє середовище та суспільство.

“Студентські проєкти мають величезне значення для формування екосистеми сталості, оскільки зростання інтересу молоді до інновацій показник здорового та перспективного суспільства”, – каже Аліна Соколенко.

Учасники Могилянського Відкритого Хакатону зможуть проявити, випробувати й розкрити свої здібності у підприємництві. Вони зможуть презентувати свої перспективні проекти, які формуватимуть наше щасливе майбутнє.

Детальніша інформація та актуальні новини про Могилянський Відкритий Хакатон на сайті та в соціальних мережах:

Сайт: https://kma-hackathon.com/
Telegram: https://t.me/kma_hackathon
Facebook: Могилянський Відкритий Хакатон
YouTube: Могилянський Відкритий Хакатон

Приєднатися

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

    ЧленствоПартнерство

    Top