Асоціації експертів зі сталого розвитку сформувала Наглядову раду директорів

21 грудня 2021 року відбулася перша зустріч Наглядової ради директорів Асоціації експертів зі сталого розвитку.

До її складу увійшли:

Даріуш Едвард Прасек – доктор екології, член Консультативної ради Організації Об’єднаних Націй з кругової економіки, незалежний експерт з фінансування розвитку IDB Invest, міжнародний експерт з питань навколишнього середовища, соціальної сфери та управління. Колишній директор Департаменту з питань довкілля та сталого розвитку Європейського банку реконструкції та розвитку. Має понад 27 років професійного досвіду в сфері сталого розвитку, під його керівництвом реалізовано понад 4000 проектів по всьому світу. 

Олена Маслюківська – доцент Національного університету «Києво-Могилянська академія», координатор національного проекту EU4Climate Програми розвитку ООН в Україні. 

Має більш ніж 20 років професійного досвіду у сфері розвитку потенціалу, пов’язаного з навколишнім середовищем та стійкістю. Приймала участь у реалізації міжнародних проектів стійкості ОЕСР, ЮНЕП, ПРООН, USAID, GIZ, DEFRA.

Понад 11 років управляла проектами розвитку в таких секторах, як екологічна політика, екологічна та енергетична безпека, пом’якшення наслідків зміни клімату та адаптація за участю різних міжнародних донорів. 

Ірина Папуша –  кандидат економічних наук. Має 20-річний досвід роботи на керівних посадах на ринках FMCG та B2B. Екс-радник міністра економічного розвитку та торгівлі України. Голова наглядової ради «Нової пошти», радниця з корпоративного управління та членкиня наглядової ради OpenDoorUkraine NL Нідерланди.

Аліна Соколенко – магістр з екології та охорони навколишнього середовища, магістр з бізнес адміністрування. Міжнародна експертка з 15-річним досвідом у сфері сталого розвитку та зелених інвестицій. Має понад 10 років реалізації проектів у сфері стійкості міжнародних банків розвитку та міжнародних донорів, очолювала керівні позиції в українських холдингах та міжнародних корпораціях. Аліна Соколенко є Головою Асоціації та директоркою міжнародної консалтингової компанії у сфері стійкості AVgroup. 

Під час заходу Голова Асоціації представила стратегію, проекти та команду, а також плани Асоціації на 2022р.

«Наша Асоціація – це міжнародне об’єднання професіоналів для розвитку експертизи у різних галузях економіки задля формування єдиного бізнес-середовища за принципами сталого розвитку. Ми розвиваємо партнерство як в країні, так і закордоном. Наше завдання, як ради, допомогти скоординувати вектор розвитку організації, її популяризації та підвищення репутації. – зазначила Аліна Соколенко, додавши, – Наступний рік буде дуже насиченим на заходи з міжнародними партнерами в сфері сталості».

Приєднатися

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

    ЧленствоПартнерство

    Top