Асоціація експертів зі сталого розвитку та Громадський екологічний нагляд об’єдналися задля посилення Екосталості

21 грудня 2021 року Асоціація експертів зі сталого розвитку та Громадський екологічний нагляд підписали меморандум про співпрацю.

Мета співпраці – об’єднатися в сфері екологічної сталості за трьома напрямами роботи: експертний, всеукраїнський та міжнародний. 

Документ передбачає, що організації можуть обмінюватися досвідом, надавати експертну допомогу та спільно формувати стратегії, програми розвитку для органів державної влади та місцевого самоврядування.

Крім того, на міжнародному рівні, сторони зможуть представляти спільні проекти та практики в сфері сталості.

Почесний Президент організації «Громадський екологічний нагляд» Андрій Верлатий прокоментував співпрацю: 

«З нашого боку, особливий акцент у співпраці з експертами з Асоціації, ми ставимо на реалізацію заходів по захисту навколишнього середовища».

Андрій Верлатий також наголосив, що їх мета –  посилити  інтеграцію екологічної складової в усі сектори суспільного життя та економіки.

Зі свого боку, Аліна Соколенко, Голова Асоціації експертів зі сталого розвитку зазначила, що експерти Асоціації формують стратегії сталості, враховуючи екологічні критерії як основу економічного  зростання, яке буде пов’язане не з експлуатацією природних ресурсів, а з широким застосуванням моделей “зеленої” економіки.

«Модель «зеленої» економіки передбачає економічне зростання у поєднанні з екологічною стійкістю. Тому, я вважаю, наша співпраця дасть хороший поштовх розвитку сталості в Україні», – зазначила Соколенко.

Зазначимо, що організації в своїй роботі  також врахують критерії ESG, системи менеджменту відповідно до міжнародних стандартів, адаптації до зміни клімату, відповідь на пандемію COVID-19 та інші загрози, соціальний менеджмент і взаємодія із зацікавленими сторонами, тощо.

Сторони, під час зустрічі, запланували розпочати співпрацю з Київської області, курувати процесом в розрізі охорони довкілля регіону буде Папояна Арутюна Мікаелі,  голова штабу громадських інспекторів з охорони довкілля у місті Києві при Держекоінспекції.

«Пропоную розпочати з діалогу між депутатами, Держекоінспекцією України, Асоціацією та Громадським еконаглядом, де ми чітко сформуємо стратегію сталості, концепцію та план дій з охорони довкілля Київщини», – запропонував Мікаелі.

Приєднатися

Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

    ЧленствоПартнерство

    Top